Oferta film ślubny

W każdy nasz film wkładamy mnóstwo pracy i serca, ale to dzięki Wam są one na prawdę wyjątkowe. Oprócz samego filmu chcemy dać Wam coś więcej – dobrą radę, miłe towarzystwo, a czasem pomocną dłoń. Doskonale wiemy, kiedy mamy zachować dystans, oraz kiedy być blisko Was. Zobaczcie z czego składa się nasza oferta na film ślubny.

Historia

Na pierwszym miejscu każdego filmu jest historia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez niej film staje się zwykłym zlepkiem przypadkowych ujęć.

Praca w duecie

Praca we dwójkę pozwala nam na nagranie z kliku miejsc i kilku kamer równocześnie, przez co możemy błyskawicznie zareagować na to, co dzieje się podczas wesela. Dzięki temu film staje się bardziej atrakcyjny.

Efekty dzwiękowe

Wspaniały film ślubny to nie tylko piękne kadry, ale także dźwięki. Dobry dźwięk pomaga w odbiorze i buduje odpowiedni nastrój i klimat sceny. Przemowy Waszych bliskich, osobiste przysięgi, czytania to najpiękniejsza narracja Waszego filmu.

Muzyka

Nieodłączny element każdego filmu to muzyka. Klimatyczna i dobrze dobrana pomaga w budowaniu odpowiedniego nastroju i wzmacnia jego odbiór - podkręca emocje. Poświęcamy wiele czasu, aby starannie dobrać podkład muzyczny.

Długość filmu

Uważamy, że to nie długość filmu sprawia, że jest on wyjątkowy. Prawdziwą sztuką jest stworzenie krótkiego filmu, który opowie historię w sposób atrakcyjny i sprawi, że kilkudziesięciu minutowy seans pozwoli Wam powrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia.

Obróbka kolorów

Nieustanie poszukujemy ciekawych kadrów i światła, ale to właśnie obróbka kolorystyczna pozwala wydobyć z tych ujęć prawdziwe piękno. Każde ujęcie poddawane jest obróbce aby wydobyć z niego piękno barw, starając się przy tym zachować ich naturalne piękno.

Z czego składa się nasza oferta filmu ślubnego?

Oferta filmu ślubnego zawiera między innymi:

 • film ślubny
 • teledysk ślubny
 • wyjątkowy plener ślubny
 • wzruszające podziękowania dla rodziców
 • niesamowite ujęcia z drona
 • romantyczna sesja narzeczeńska
 • niepowtarzalny zagraniczny plener ślubny
Oprócz filmów ślubnych zajmujemy się również produkcją filmów reklamowych. Odwiedź naszą stronę z produkcjami biznesowymi – Filmowi Pro

Z czego składa się reportaż ślubny ?

Każde wesele jest inne i zawsze staramy się uchwycić wszystkie wyjątkowe momenty, natomiast jest klika stałych elementów każdego wesela, na które składa się cały kilkudziesięciu minutowy film:

 • przygotowania młodej pary
 • błogosławieństwo rodziców
 • ceremonia ślubna
 • przysięga
 • pierwszy taniec
 • szalona zabawa na parkiecie
 • oczepiny

Jak wyglądają nasze filmy? Zajrzyj do zakładki portfolio i zobacz nasze filmy. 

Sesja plenerowa

Mieszkając na Podhalu, mamy możliwość realizacji sesji ślubnej w niezwykle urokliwych miejscach, które sprawią, że film śluby będzie pełen zapierających dech w piersiach kadrów.

Dlaczego polecamy sesję ślubną?

Plener ślubny wzbogaca reportaż, pomaga w budowaniu romantycznej historii. Stanowi swego rodzaju oddech i pozwala na stworzenie odpowiedniego wprowadzenia. Sam plener to chwila dla Was, a jednocześnie okazja do poznania niezwykłych miejsc.

Filmowanie z Drona

Tworząc dal Was film ślubny, staramy się aby pokazać ten dzień z jak najszerszej perspektywy. Dlatego wykonujemy ujęcia lotnicze z drona. Dzięki wykorzystaniu drona, mamy możliwość pokazania Waszej okolicy z zupełnie innej perspektywy, niedostępnej na co dzień, a zarazem sprawiamy że film posiada zapierające w piersi nagrania lotnicze.

Podziękowania dla rodziców

Nie macie pomysłu na prezent  dla rodziców? Przygotujcie dla nich film, w którym powiecie co czujecie i za co tak z całego serca im dziękujecie.
Krótki seans w dnu wesela? Czemu nie! Film z podziękowań dla rodziców to również ciekawa atrakcja dla gości, która wywołuje wśród nich uśmiech, a nierzadko również łzy wzruszenia.

Napiszcie do nas z datą swojego wesela, a my sprawdzimy w naszym kalendarzu dostępność terminu i odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe.

Wypełnij formularz kontaktowy

Stwórzmy razem wyjątkową pamiątkę z tego niezwykłego dnia. Pełną emocji, wzruszeń, subtelności. Poznajcie naszą ofertę ślubną.

Filmowi - filmy ślubne pełene emocji
  Jak do nas trafiliście*