Filmowi - Kilka słów o nas

O nas – Filmowi

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy dwójka przyjaciół, których łączy wspólna pasja do filmów. Pracujemy razem już kilka lat i tworzymy niezwykle zgrany team. Świetnie się wzajemnie rozumiemy, bardzo często bez słów. Tworzymy subtelne i romantyczne filmy ślubne, przepełnione niesamowitą dawką emocji – wzruszenia i radości.

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” – To zdanie świetnie opisuje to czym tak naprawdę jest dla nas filmowanie. Uwielbiamy zawierać nowe znajomości i poznawać ciekawych ludzi.

CO NAS WYRÓŻNIA? 

Podczas wesela  zawsze pracujemy w duecie. Daje nam to ogromną przewagę i spojrzenie na każde wydarzenie z różnych perspektyw. Możemy tworzyć ciekawe ujęcia z różnych miejsc równocześnie, dodając filmowi dynamizmu i kinowego efektu.

Uwielbiamy się rozwijać i podążać za nowinkami i trendami ale zawsze z umiarem bo jednak klasyka czasami sprawdza się najlepiej. Dlatego też w naszych filmach stawajmy przede wszystkim na estetykę i klasykę filmową (świetne kadry, gra światłem, klimatyczna, dopasowana muzyka) ale pozwalamy sobie również na nutkę szaleństwa.

SKĄD JESTEŚMY? 

Oboje jesteśmy z Podhala. Pracujemy na terenie Całej polski, najczęściej jednak realizujemy filmy w Małopolsce – Kraków Myślenice, Nowy Sącz, Limanowa, Podhale – Nowy Targ, Zakopane, Białka Tatrzańska

Każdy film to dla nas nowe wyzwanie i okazja do stawania sobie poprzeczki coraz wyżej, tak żeby nasze filmy ślubne i reklamowe były na jak najwyższym poziomie. Jako kamerzysta na wesele pracujemy już od kilku lat uwieczniając wyjątkowe chwile naszych par młodych.

CZYM KIERUJEMY SIĘ TWORZĄC FILM ŚLUBNY?

Przede wszystkim liczy się dla nas dokładność i estetyka wykonania. Na ile to możliwe staramy się nie ingerować i nie zwracać na siebie uwagi podczas tego dnia, a zarazem chcemy dla Was służyć pomocą i dobrą radą w razie potrzeby.
Bardzo lubimy poznawać nowych ludzi i jeżeli chcieli byście żeby to filmowi uwiecznili Wasze wesele to zapraszamy do kontaktu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ PARY

Każda para jest inna i ma swoją własną historię. Dlatego staramy się poznać naszych klientów, aby móc jak najlepiej oddać ich wyjątkowość w filmie. Przed każdym zleceniem spotykamy się z parą młodą, aby dowiedzieć się, jakie są ich oczekiwania i czego oczekują od naszego filmu.

REPORTAŻOWE PODEJŚCIE

Jesteśmy zwolennikami reportażowego podejścia do tworzenia filmów ślubnych. Staramy się uwiecznić najważniejsze momenty z dnia ślubu, nie ingerując jednocześnie w naturalny przebieg wydarzeń. Dzięki temu nasze filmy są bardziej autentyczne i oddają prawdziwe emocje.

 

FILMY ŚLUBNE TO NIE WSZYSTKO

Produkcja filmów reklamowych

Na co dzień nasze umiejętności i wiedza z zakresu filmu pozwalają nam na tworzenie różnorodnych projektów, nie tylko filmów ślubnych. Zajmujemy się również tworzeniem reklam, teledysków, filmów produktowych dla firm i klientów biznesowych. Wszystkie nasze projekty są tworzone z pasją i zaangażowaniem, aby zawsze dostarczyć najwyższej jakości materiały wideo.

Zerknijcie w wolnej chwili również na naszą stronę Filmowi Pro i poczytajcie o nas z trochę innej strony i zobaczycie czym jeszcze się zajmujemy.

W przypadku filmów komercyjnych, współpracujemy z klientami w celu określenia ich celów i wizji, aby stworzyć najlepsze możliwe materiały wideo, które skutecznie przyciągną uwagę ich odbiorców. Przez kilka lat swojej pracy mięliśmy przyjemność pracować z takimi osobami jak:

  • Joanna Jabłczyńska-  aktorka
  • Mikołaj Rey (kucharz – uczestnik porogramu „MasterChef”
  • Andrzej Wierzbicki – fryzjer
  • Tomasz Wolny -prezenter telewizyjny
  • Dominika Tajner-Wiśniewska
  • Maja Rutkowski
  • Kamil Niziński (model, twarz książki 365 dni)
  • Klaudia Trzepizur „Clodie” – uczestniczka the Voice of Poland
  • Milena Sadowska – polska modelka, Miss Polonia 2018
 

O nas- poznajcie nas bliżej

filmowi pawel worwa - o nas

Paweł

Pomysłodawca, założyciel. Gimbal to naturalne przedłużenie jego ręki. Jest zawsze tam gdzie trzeba, a nawet w kilku miejscach naraz. Artystyczna dusza, każdy kadr jest dopracowany i przemyślany chociaż czasem pozwala sobie na małe szaleństwa. Montaż ma we krwi, to dzięki niemu w jednej sekundzie ocierasz łzy wzruszenia, żeby w następnej zaśmiewać się w głos.

Ada

Zaczynała od fotografii jednak to film skradł jej serce. Uwielbia ujęcia macro i nie rozstaje się z 50mm. Specjalistka od kolorów i tworzenia nastroju w filmie. Zawsze stara się rozluźnić atmosferę i służyć przyjacielską radą. Technologiczny i sprzętowy maniak, wszystko musi być najnowsze, najlepsze i najszybsze.